product

Zestaw do kolorowania, kredki

V7842-00
Opis produktu

Zestaw do rysowania, 8 kredek i 20 kolorowanek, w przezroczystym pudełku

Zestaw do kolorowania to idealny produkt dla dzieci i dorosłych, którzy lubią rysować, malować i eksperymentować z kolorami.
W skład zestawu wchodzą między innymi kredki w różnych kolorach, dzięki którym można tworzyć wspaniałe obrazy, kolorowanki i ilustracje. Jest to także produkt, który można wykorzystać w szkole, na zajęciach plastycznych czy w domu, jako forma aktywności dla dziecka.

Moc kolorów, piękne obrazki i rozwój wyobraźni

Kolorowanki to idealna rozrywka dla dzieci, które mogą cieszyć się kreatywnością i wesołymi motywami. Natomiast dla dorosłych zestaw do kolorowania to świetna forma relaksu i oderwania się od codzienności. Całość zabezpiecza przezroczyste pudełko, które bez problemu zmieści się w każdym plecaku.

W zestawie znajdują się także kolorowanki, dzięki czemu można tworzyć pełne wyobraźni dzieła i w ten sposób rozwijać swoje umiejętności artystyczne.

Kredki, kolorowanka i kreatywność - idealne połączenie

Zestaw do kolorowania to również wspaniały pomysł na prezent. Produkt jest starannie zapakowany w estetyczne opakowanie, które sprawia, że prezent wygląda bardzo elegancko i profesjonalnie. Wspaniale sprawdzi się jako upominek dla dziecka, zwłaszcza w okolicach świąt, urodzin czy na zakończenie roku szkolnego.
Warto podkreślić, że zestawy do kolorowania to nie tylko świetna rozrywka dla dzieci, ale także doskonały sposób na rozwijanie wyobraźni i zdolności manualnych. Kolorowanie i rysowanie to także sposób na wyciszenie i relaks, dlatego tak wiele osób, zarówno dzieci jak i dorosłych, uwielbia je praktykować w wolnym czasie. Dzięki różnorodności kolorów każdy może znaleźć coś dla siebie i cieszyć się kreatywnością.

Najwyższa jakość produktu dla najmłodszych użytkowników
Produkt wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, co pozwala na bezpieczne i długie użytkowanie. Kredki i zestawy kredek posiadają intensywne kolory, które są żywe i trwałe. Zestawy kreatywne do kolorowania i malowania są idealne do użytku w domu, szkole, a także w czasie podróży, ponieważ zajmuje niewiele miejsca i można go łatwo spakować do plecaka czy koszyka.
Zestaw do kolorowania stworzył renomowany producent, który specjalizuje się w tworzeniu produktów dla dzieci i młodzieży. Dzięki temu można być pewnym, że produkt jest bezpieczny i wykonany z najwyższą starannością.

Kolorowanka, która sprawdzi się dla każdego dziecka

Dlaczego warto wybrać zestaw do kolorowania? Po pierwsze to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu zwłaszcza dla dzieci, które często nudzą się i nie wiedzą, jak go zapełnić. Po drugie kolorowanie i rysowanie to sposób na rozwijanie wyobraźni i kreatywności, a także doskonalenie zdolności manualnych. Po trzecie to produkt, który można wykorzystać w różnych sytuacjach zarówno w domu, jak i w szkole czy w podróży.

Jest to świetny sposób na relaks, rozwijanie wyobraźni i kreatywności, a także doskonalenie zdolności manualnych. Zestaw ten może być także ciekawym prezentem dla dziecka czy dla osoby, która ceni sobie formy aktywności artystycznej. Warto wybrać produkt najwyższej jakości, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wersje kolorystyczne
Cena netto sztuki: 7,31
Ilość:
Dodaj nadruk:
Wybierz typ znakowania
Kolory: Podaj liczbę kolorów nadruku
Miejsc: Podaj liczbę miejsc nadruku
Proszę wprowadzić swoje imię
Proszę wprowadzić swoje nazwisko
Proszę podać poprawny adres email
Proszę podać poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić wiadomość

Aby potwierdzić że jesteś człowiekiem, proszę wybrać torbę

pencil
bag
umbrella
note
ball


Proszę wybrać właściwy obrazek
Twoja wiadomośc została poprawnie wysłana
Przepraszamy, wystąpił błąd z wysyłką wiadomości.

Dział Handlowy - z przyjemnością pomożemy!


Waga 73 kg
Wymiary 14,5 x 10 x 0,7 cm
Materiał drewno, papier, PET, PP
Kolory neutralny
Techniki:
P2 Tampodruk to technika polegająca na przeniesieniu farby z matrycy na przedmiot przy użyciu specjalnego, silikonowego tamponu. Technika dobrze nadaje się do druku na małych przedmiotach jak długopisy, zapalniczki, kubki czy breloki. Poziom trudności P2.